Skiareál Lipno - Kramolín

Tipy na výlet » Zimní aktivity » Skiareál Lipno - Kramolín

Skiareál Lipno na Šumavě je moderní lyžařské středisko, nabízející nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a pro začínající i profesionální lyžaře.

Díky mohutné investici v roce 2008 se můžete těšit na pohodlnou a bezpečnou přepravu bez front na 3 nových čtyřsedačkových lanovkách a 3 pohyblivých kobercích v dětském výukovém hřišti. Prodloužené a až 60 metrů široké sjezdové tratě zaručují kvalitní a bezbečné lyžování. Celková délka sjezdových tratí je 7,3 km.

Pro vyznavače dobrodružství je připraven atraktivní snowpark v délce 600 metrů a večerní lyžování na 1300m dlouhé sjezdovce. 40 sněžných děl garantuje sněhovou jistotu po celou zimu.

Klenotem Skiareálu Lipno je nejmodernější výukové hřiště pro děti na Šumavě, Foxpark. K zakoupenému Skipasu máte zdarma vstup do Foxparku Lipno.

Na bezplatném parkovišti přímo u lanovky naleznete kompletní zázemí pro Vaši dovolenou - 2 alpské restaurace, Apre´s skibary, lyžařskou půjčovnu, školu, skiservis, supermarket.

V těsné blízkosti se nachází centrum města Lipno - kde najdete vodní ráj Aquaworld, bobovou dráha, animační programy a další služby pro volný čas.

Nově je možnost pořízení katry hosta Lipnocard, se kterou můžete zakoupit Skipasy se slevou až 20% . Děti do 5 let mají lyžařský areál Lipno za 20,- Kč.

Facebook